ART / Lithographs / Litograph 7652221
nr 765 2221
LITOGRAPH
efter Zorn, subject size: 29x20,
efter Zorn, motivets mått: 29x20
300
SEK 350
Monday June 18 2012
at 17:29:28
150 kr
350 kr